abc

Byla jsem rychle odbyta. Vse v nejlepším pořádku. Zboží mi bylo vydáno. Krásné zboží, vstřícné jednání, nadstandardní balení. Nejvyšší spokojenost. Pro spokojenost jsem si objednala již po druhé. A protože se ráda pochlubím, nabídla jsem kontakt kamaradkám....
Čáslav

Slony už mám doma, jsou krásný a dorazili v pořádku :) Mám radost :)
Krupka

Vážení přátelé,
zboží nám dorazilo naprosto v pořádku. Pro nás byla zážitkem nejenom váza, ale také samotné nakupování ve vašem obchodě. Prostředí i velmi příjemné vystupování ing. Jana Machálka nám přineslo sluníčko do celého dne a rádi se k vám budeme vracet.
Nové Město nad Metují

Moc děkuji, zboží bylo luxusně zabalené a došlo v nejlepším pořádku. Jsem nadšená z Vašich výrobků, moc se mi líbí a některé již doma mám (koupila jsem si je ve Františkových lázní). Nadchla mě rychlost, komunikace a perfektní zabalení. Ráda si ještě objednám, už přemýšlím co a kam.... Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Vaše spokojená zákaznice
Čáslav

Ráda bych poděkovala za úžasnou spolupráci s Vaší firmou. I když naše zakázka nebyla velká o to více si vážím Vašeho přístupu k ní. Dnes jsem vázy vyzvedla a všichni jsou nadšeni.
Přeji Vám hodně spokojených zákazníků jako jsem my z města Dobříše.
Dobříš

Komunikace velmi rychlá a ochotná. Zboží bylo nerozbito přepravou. Naprosto spokojená.
Vísky